БЕЗКОШТОВНА доставка по місту при замовленні від 10 000 грн!
 • (093) 170-14-17
 • (093) 170-86-45
 • (050) 446-55-15
 • (098) 864-80-44
 • (095) 050-10-92
 • (067) 533-43-99
 • (067) 88-790-88
 • (099) 49-175-29
 • Відділ по роботі з юридичними особами:
 • (067) 533-27-88
 • (050) 447-86-05
 • Відділ логістики:
 • (067) 621-92-38
 • (095) 389-46-45
 • Постачальникам і партнерам:
 • (050) 564-50-50
 • (067) 634-64-60
 • Бухгалтерія:
 • (095) 389-25-45
 • HR-відділ:
 • (050) 424-10-92

8.00 - 21.00
(без вихідних)
Київ
Замовити розрахунок
Київ
Каталог товарів
Київ
0 Товарів:
0 грн.
Корзина
0 compare Порівняння
0 wishlist Обране

Види стяжки для підлоги: як вибрати?

Такий вид робіт вкрай необхідний при кожному капітальному ремонті. Стяжка створює ідеально рівну поверхню, нівелює наявні дефекти. Крім того, вона забезпечує можливості для майбутнього оформлення та загального затишку. Адже саме створюваний на цьому етапі плацдарм впливає на: тепло- та звукоізоляцію, рівень підлоги, дизайнерські можливості (наприклад «теплі підлоги»). 

Види стяжок підлоги

Стяжка підлоги – це спеціальна будівельна суміш, яка вкладається в один чи декілька шарів на чорнове покриття. В залежності від основних компонентів, що входять до її складу поділяються на: 

 1. Цементно-бетонні. Зносостійкий та міцний представник будматеріалу, який відмінно працює з більшістю популярних поверхонь.

 2. Гіпсові. Поступаються міцністю вищезазначеного типу та гарно зарекомендували себе в побутових приміщеннях з незначними навантаженнями. Не підходять для кімнат з високою вологістю.

 3. Керамзитові. Невелика вага сировини допомагає значно скоротити навантаження на перекриття. Має чудові теплоізоляційні показники. 

 4. Арболітні. До її складу входять пісок, цемент та висушена тирса. Такий шар вважається екологічно чистим, теплим, вологостійким та відносно дешевим. 

Тож як видно, саме обрана сировина впливає на ключові показники довговічності, міцності, гідро- та теплоізоляції.

За способом зчеплення з основою бувають:

Пов’язані – відносяться до звичного класичного способу укладання. Тут відсутні будь-які проміжкові шари, а стяжка накладається одразу на доступну площину. Таке влаштування дуже міцне, проте потребує чіткого дотримання технології робіт. 

Заливка на розділовому шарі – має на увазі наявність прошарку з гідро- чи теплоізоляції. Цей вид використовується у випадку якщо: є вірогідність різкої зміни температурного режиму або ж немає можливості вплинути на вологість основи. В якості міжшарової вставки може бути: поліетиленова плівка, мінеральна плита, ПВХ мембрани.

Плаваючий різновид виступає окремим варіантом збірної конструкції, товщиною понад 50 мм. Тут готовий розчин розташовується на шарі звуко- та теплоізоляційного матеріалу й ніяк не закріплюється до основної площини. Конструкція забезпечує рівне нанесення за короткий проміжок часу. Використовується за умови коли база невисокої якості й немає змоги привести її в належний стан або ж як стяжка для теплої підлоги. 

Суміші також відрізняються за способом можливого укладання, про особливості яких розповідаємо нижче. 

Волога стяжка підлоги

Рідкий розчин заливається прямо на покриття. Цей метод дозволяє отримати найбільш міцну та стійку до навантажень поверхню. Та довірити проведення робіт – краще професіоналам. Адже при такому виконанні дій йде багато матеріалу та важлива правильна розмітка з дотриманням рівня. 

Суха стяжка підлоги

Це один з найшвидших та дешевих способів вирівнювання. Головною перевагою сухої техніки є те, що покриття тут можна укладати одразу після установки стяжки. 

Проведення дій починається з улаштування гідроізоляції, потім засипається наповнювач (зазвичай це керамзитовий пісок). А вже після ретельного трамбування і розрівнювання – конструкцію покривають захисним водостійким шаром. 

Напівсуха стяжка підлоги

Виконується цементно-піщаною сумішшю. Сама назва вказує на те, що води в розчині буде стільки, скільки необхідно для гідратації цементу. Після застигання такий склад стає дуже твердим, а під час нанесення – легкий та зручний у застосуванні. Для надання монолітності беруть армовану сітку чи додають до рідини фіброволокно.

Цементна стяжка підлоги

Багатофункціональне цементне з'єднання згладить навіть самі хвилясті площини, з легкістю заповнить ями й досягне по висоті бугри. До безперечних плюсів цього продукту відносять: значний термін служби, універсальність, низьку ціну. Якісну цементу стяжку для замісу можна придбати на базі будівельних матеріалів КУБ. Для цього потрібно створити онлайн-замовлення чи подзвонити менеджерам за номером вказаним на сайті.  

Самовирівнююча стяжка підлоги

Технологія полягає у використанні спеціальних будівельних сумішей. Їх головною відмінністю є те, що вони здатні самостійно розподілятися по поверхні основи. За допомогою цих розчинів позбавляються дрібних недоліків і трохи вирівнюють горизонтальні перепади. В залежності від складу товщина заливки може змінюватися в межах від 1-3 мм до 15-20 мм. Та застосовувати суміш з амплітудою понад 2 см – не рекомендовано. 

Готова суміш для стяжки підлоги

Кожний готовий різновид товару має свої переваги. Підготовлені на заводі згідно чітких пропорцій суміші – дають змогу отримати гарне й рівне покриття з високою швидкістю висихання та довгим терміном експлуатації. Дана продукція спеціально призначена для влаштування поверхонь з підігрівом, більш стійка до виникнення тріщин та має покращену теплопровідність.

Як правильно вибрати стяжку для підлоги?

Тепер, коли ми розібралися якими ж відмінностями володіють різні технології, можна зробити певні висновки.

Тож, для першого поверху годиться любий з варіантів. Якщо ж площа занадто велика, тоді оптимальним вибором стане напівсухий представник, адже процес можна буде механізувати.

Гаражне покриття чи кімнати, котрі витримують чималі механічні впливи потребують – вологого варіанту. Він буде найнадійнішим.

Якщо ваша будівля має дерев'яні перекриття, то зазвичай роблять суху стяжку, адже вона найлегша з усіх і не загрожує протіканням. 

Для зручності вибору приведемо таблицю порівняння різних стяжок.

Характеристика

Суха стяжка

Волога стяжка

Напівсуха стяжка

Час просушування

Не потребує

Від 21 дня

Від 14 днів

Поява тріщин

Неможливе

Можливе (при неправильному сушінні)

Майже неможливе

Вологостійкість

Низька

Висока

Висока

Міцність

Висока

Висока

Висока

Приблизна вага шару 1 см на 1 м²

8 кг

21 кг

18 кг

Підсумок

Однозначно сказати який тип буде кращим – неможливо. Ідеальним стане той, який підходить для вашого конкретного випадку. Вивчайте характеристики та переходьте за замовленням до інтернет-магазину КУБ.

Залиште свій коментар про види стяжки для підлоги: як вибрати?

Залишити коментар

Як зробити наливну підлогу своїми руками?

Як зробити теплу підлогу з пінополістиролу своїми руками?

Як вирівняти підлогу самовирівнюючою сумішшю?

Каталог Контакти Telegram Viber
Вгору