БЕЗКОШТОВНА доставка по місту при замовленні від 10 000 грн!
 • (093) 170-14-17
 • (093) 170-86-45
 • (050) 446-55-15
 • (098) 864-80-44
 • (095) 050-10-92
 • (067) 533-43-99
 • (067) 88-790-88
 • (099) 49-175-29
 • Відділ по роботі з юридичними особами:
 • (067) 533-27-88
 • (050) 447-86-05
 • Відділ логістики:
 • (067) 621-92-38
 • (095) 389-46-45
 • Постачальникам і партнерам:
 • (067) 634-64-60
 • (050) 564-50-50
 • Бухгалтерія:
 • (095) 389-25-45
 • HR-відділ:
 • (050) 424-10-92

8.00 - 21.00
(без вихідних)
Київ
Замовити розрахунок
Київ
Каталог товарів
Київ
0 Товарів:
0 грн.
Корзина
0 compare Порівняння
0 wishlist Обране

Школа ремонту

Як зберігати гіпсокартон: що варто знати?

Гіпсокартон – практичний та поширений оздоблювальний матеріал, який часто застосовують у будівництві. Однак головною особливістю цієї сировини є його крихкість і слабка стійкість до поперечних нава..
Як зберігати гіпсокартон: що варто знати? 02.05.2024

Яку вагу витримує гіпсокартон?

Попит на гіпсокартонні конструкції не зменшується з роками. Вони відрізняються: доступним ціновим діапазоном, простотою в установці, відмінними експлуатаційними характеристиками. Однак у багать..
Яку вагу витримує гіпсокартон? 02.05.2024

Натяжна стеля чи гіпсокартон: що краще?

Стеля – це та деталь інтер'єру, на яку не завжди одразу звертаєш увагу. Однак її оздоблення було і залишається одним із найвідповідальніших та трудомістких етапів у будівництві. Покриття зверху..
Натяжна стеля чи гіпсокартон: що краще? 02.05.2024

Гіпсокартонні конструкції у ванній кімнаті – що потрібно знати?

Коли справа доходить до ремонту, то найчастіше проблеми виникають саме з вирівнюванням поверхонь. Якщо у більшості стандартних кімнат складнощів з вибором матеріалу не виникає, то у випадку з ванно..
Гіпсокартонні конструкції у ванній кімнаті – що потрібно знати? 02.05.2024

Гіпсокартон як звукоізоляційний матеріал

У багатоквартирних будинках, що розташовуються в місті, проблема шуму особливо актуальна. На мешканців впливають звуки не лише з вулиці, а й від сусідів. Гучна розмова, гавкіт собаки й навіть звича..
Гіпсокартон як звукоізоляційний матеріал 02.05.2024

Вогнестійкий гіпсокартон: особливості застосування

Будівельні нормативи суворо контролюють рівень безпеки будівель, що зводяться. У разі виникнення пожежі головною метою тут стає збереження життя людей та цілісність будівлі. Вогнестійкість відп..
Вогнестійкий гіпсокартон: особливості застосування 02.05.2024

Монтаж гіпсокартону - основні помилки в роботі

Гіпсокартон - це матеріал, який широко використовується в будівництві та ремонті через його легкість у обробці та встановленні.  Під час різних видів будівельних робіт необхідно дотримуват..
Монтаж гіпсокартону - основні помилки в роботі 30.04.2024

Як різати гіпсокартон: рекомендації від професіоналів

Гіпсокартон є гнучким матеріалом, який широко використовується для створення рівних поверхонь стін та стель. Поверхні, вільні від вм'ятин та нерівностей, набагато легше піддаються подальшій обробці..
Як різати гіпсокартон: рекомендації від професіоналів 19.04.2024

Як вирівняти підлогу самовирівнюючою сумішшю?

Для укладання фіксованих до основи підлогових покриттів, необхідно підготувати площину до ідеального стану. Вона повинна бути – рівною, гладкою, без тріщин, напливів чи пузирів повітря. В іншому ви..

Види стяжки для підлоги: як вибрати?

Такий вид робіт вкрай необхідний при кожному капітальному ремонті. Стяжка створює ідеально рівну поверхню, нівелює наявні дефекти. Крім того, вона забезпечує можливості для майбутнього оформлення т..

Як приготувати цементно-піщану суміш?

В будівництві та ремонті важливим став вибір матеріалів, від яких залежить якість, термін служби та зручність роботи. Однією з таких є цементно піщана суміш.  Вона активно використовується..

Як вибрати ремонтну суміш: види та сфери застосування

Будь-який матеріал під впливом агресивних факторів навколишнього середовища й умов експлуатації – починає руйнуватися. На поверхнях конструкцій з’являються: тріщини та сколи, які надалі стають враз..

Як і з чого роблять цемент?

Цемент – це матеріал без якого неможливо уявити жоден будівельний об'єкт. Його використовують як самостійну сировину, так і як складову для введення у різноманітні розчини. Все це можливо здійснити..

Найкраща шпаклівка для ремонту

Якісні та перевірені матеріали – запорука довговічності вашого оновлення. Основний внесок у підготовчі оздоблювальні процеси вносять шпаклівки. У правильному застосуванні та грамотному поєднанні з ..

Декоративна штукатурка: види і область застосування

Цей різновид матеріалу – один із найулюбленіших інструментів дизайнерів та поширене рішення серед замовників. І не дарма. Декоративна штукатурка дарує безмежні можливості у створенні інтер'єрів та ..

Стяжка підлоги: етапи заливки своїми руками

Цементна стяжка підлоги необхідна для влаштування основи як у житлових приміщеннях, так і у виробничих будівлях. Її виконують аби додати покриттю належної жорсткості, вирівняти площину та приховати..

Як правильно прикріпити брус до стіни?

Кріплення дерев'яних брусів (балок) до стіни є ключовим компонентом багатьох будівельних та ремонтних проєктів. Це актуально, коли встановлюються підвісні деталі інтер'єру – меблі (шафи, полиці), п..

Як правильно клеїти пінопласт?

Поклейка пінопласту вирішує проблему теплоізоляції будівлі. Цей матеріал використовують для внутрішнього і зовнішнього утеплення поверхонь. Він має легку вагу та не навантажує елементи конструкцій...

Як приготувати клей для газобетону?

Клей для газобетону – сучасний матеріал, призначений для з'єднання газобетонних блоків під час зведення несучих стін та інших конструкцій. На відміну від звичайних кладочних розчинів, він створює і..

Як правильно приготувати розчин для штукатурки?

Штукатурний розчин використовується як базовий шар для стін і стель, які вимагають гладкої основи для подальшого декоративного оздоблення – наклеювання шпалер або фарбування. Завдяки йому можна отр..

Яку мінвату вибрати для утеплення даху?

Мінеральна вата – один із найміцніших та найефективніших ізоляційних матеріалів на будівельному ринку. Утеплення даху мінватою не тільки усуває «містки холоду», через які йде тепло, а й подовжує ст..

Які бувають види гіпсокартону?

Гіпсокартон знаходить широке застосування у багатьох галузях будівництва. Поверхня листів дуже гладка і рівна, тому вони є ідеальною основою для нанесення фінішних декоративних матеріалів. Їх можна..

Як шпаклювати гіпсокартон?

Для обробки поверхонь із гіпсокартонних плит найчастіше вибирають фарбу, тонкошарову штукатурку або шпалери. Щоб ці матеріали лежали рівно на поверхні, її треба ретельно зашпаклювати. Як шпаклю..

Що означає марка цегли?

Цегла є одними з найпопулярніших будівельних матеріалів. Їх виготовляють із різної мінеральної сировини: цементу, вапна, глини та піску. Вони дуже міцні та стійкі до будь-яких погодних умов (завдяк..

Як правильно замішувати цемент?

Якісний цемент ― основа будь-якого будівництва. Його складники: вапно, глина, пісок, спеціальні добавки. Міцний матеріал, стійкий до води, витримує сильні морози, вогнетривкий. Від того, як замішув..
Каталог Контакти Telegram Viber
Вгору