БЕЗКОШТОВНА доставка по місту при замовленні від 10 000 грн!
 • (093) 170-14-17
 • (093) 170-86-45
 • (050) 446-55-15
 • (098) 864-80-44
 • (095) 050-10-92
 • (067) 533-43-99
 • (067) 88-790-88
 • (099) 49-175-29
 • Відділ по роботі з юридичними особами:
 • (067) 533-27-88
 • (050) 447-86-05
 • Відділ логістики:
 • (095) 389-46-45
 • (067) 621-92-38
 • Постачальникам і партнерам:
 • (050) 564-50-50
 • (067) 634-64-60
 • Бухгалтерія:
 • (095) 389-25-45
 • HR-відділ:
 • (050) 424-10-92

8.00 - 21.00
(без вихідних)
Київ
Замовити розрахунок
Київ
Каталог товарів
Київ
0 Товарів:
0 грн.
Корзина
0 compare Порівняння
0 wishlist Обране

Як вирівняти підлогу самовирівнюючою сумішшю?

Для укладання фіксованих до основи підлогових покриттів, необхідно підготувати площину до ідеального стану. Вона повинна бути – рівною, гладкою, без тріщин, напливів чи пузирів повітря. В іншому випадку існує велика ймовірність того, що всі ці недоліки проявляться на фінішній лицьовій обробці.

Щоб завчасно не перероблювати ремонт – скористайтеся спеціальними складами. Самовирівнююча суміш, також відома як нівелір-маса, допоможе вам в цьому. 

Види самовирівнювальної суміші

Самовирівнююча суміш для підлоги – це один з різновидів будівельних сполук, який призначений для заливання безшовних полімер-цементних покриттів. На відміну від звичайних основ, з таким продуктом можна створити не лише практичну та міцну поверхню, але ще й естетично привабливу.

Їх участь у процесі зазвичай вирішує низку питань, як: архітектурні, оформлювальні чи інженерні задачі. Всі представлені нині товари категорії відрізняються за своїм складом та функціональним призначенням. Тож розглянемо кожен з них детальніше. 

Гіпсово-цементна суміш

Стане в пригоді для внутрішніх робіт з помірним рівнем вологи. Така сировина вважається екологічно-чистою, швидко схоплюється та набирає міцнісні показники. Можлива товщина заливання в них – від 2 до 11 мм. Гіпсово-цементна сполука гарної якості – знадобиться вам для облаштування підлог з підігрівом, бо має відмінні параметри паропроникності, тепло- та звукоізоляції.  

Цементна суміш

До її складу входять дрібний кварцевий пісок, іноді кам'яна крихта. Дана сполука виділяється міцністю, гарною адгезією (зчіплюваністю з поверхнею), стійкістю до стирання та до вологи. Характеризується мінімальним просіданням, ризиком розтріскування. Вирівнює перепади від 2 до 50 мм. Використовується як всередині будівлі, так і зовні. 

Знайти одиницю суміші з цементу можна в інтернет-магазині КУБ. Тут зібрані кращі матеріали по вигідним цінам.

Цементно-гіпсова суміш

Поєднує у собі властивості обох типів. Суміш цементно-гіпсова підходить для приміщень з середнім та високим рівнем навантаження. Вона легко монтується й не потребує подальшого догляду. Також застосовується для теплих підлог. Міцна, швидко висихає. 

Загальні правила заливки підлоги самовирівнювальною сумішшю

Технологія виконання наливної основи відрізняється від бетонування стяжкою високою продуктивністю та малою трудомісткістю. В єдиній горизонталі такі матеріали розтікаються самостійно, а майстру лише залишається вивільнити бульбашки повітря валиком.

Тож до основних етапів відносяться: підготовка поверхні, приготування розчину, заливання суміші. 

Вирівнювання підлоги самовирівнюючою сумішшю своїми руками

Пропонуємо вашій увазі набір інструментів, потрібний для виконання дій:

Далі, аби виключити можливість розтріскування чи відшарування – переходимо до підготовки підлоги. Всі недоліки потрібно зачинити ремонтними складами. Особливу увагу приділіть – отворам для виходу інженерних комунікацій, відділіть їх перед заливкою демпферною стрічкою.

Очистіть основу від бруду, пилу. Загрунтуйте поверхню (рекомендована кількість шарів – мінімум 2). Дочекайтеся повного висихання грунтовки, провітрить кімнату й можна розпочинати готування суміші.

Приготування розчину

В цьому процесі існує кілька правил, які вбережуть вас від додаткового клопоту та помилок:

 1. Використовуйте лише чисту воду та очищений інструментарій.

 2. Вода має сягати показника в межах + 20°C. Занадто висока температура спровокує передчасне схоплювання.

 3. Суворо дотримуйтесь вказівок написаних на етикетці саме того продукту, який ви придбали. Адже надлишкова кількість води призведе до розшарування сполуки й втраті міцності, а недолік – до надмірної текучості.

 4. Замішуючи розчин спочатку наливають воду, а вже потім вводять туди суміш.

 5. Розмішуйте розчин за допомогою дриля не менше 5 хвилин.

 6. Не бійтеся експериментувати. Якщо бачите що консистенція вийшла невдалою - скорегуйте її необхідною складовою.

 7. Та ніколи не додавайте рідину у твердіючий склад.  

Технологія заливки

Самовирівнююча суміш для підлоги своїми руками зазвичай заливається при температурі від +5 до +30°C. По периметру завчасно розкладається демпферна стрічка.

Аби готове покриття вийшло якомога міцніше – наливайте розчин в один момент. Чим менший буде проміжок, тим нижче вірогідність отримати неоднорідні ділянки. Таку роботу бажано виконувати з помічниками, ідеально якщо буде 3-4 людини.

Якщо оброблювана площа занадто велика, тоді розділіть її на проміжки. Розставте попередньо бруски та обробіть один сегмент. Переходити до наступного можна буде не раніше ніж через 4 години.

Саме влаштування традиційно починається з найвіддаленішого кутка кімнати від входу з невеликим відступом від стін (30 см) – для розтікання сполуки. Захищайте зроблену площину від сонця та протягів до моменту повного висихання. 

Рекомендації фахівців щодо застосування

Провідні майстри радять виконати креслення розташування труб та електродів перед виконанням дій. А також звертають увагу на роль включених опалювальних приладів. В цій ситуації важливо розуміти саме різницю між висиханням та помірним твердінням. Швидка втрата вологи – може завадити нормальному набору міцності й розчин просто розтріскається.

Підсумок

Дотримуючись усіх вищезазначених порад – вирівняти підлогу своїми силами стає цілком реально. Знайдіть надійного напарника й сміливо переходьте до дій.

Залиште свій коментар про як вирівняти підлогу самовирівнюючою сумішшю?

Залишити коментар

Види стяжки для підлоги: як вибрати?

Каталог Контакти Telegram Viber
Вгору