БЕЗКОШТОВНА доставка по місту при замовленні від 10 000 грн!
 • (093) 170-14-17
 • (093) 170-86-45
 • (050) 446-55-15
 • (098) 864-80-44
 • (095) 050-10-92
 • (067) 533-43-99
 • (067) 88-790-88
 • (099) 49-175-29
 • Відділ по роботі з юридичними особами:
 • (067) 533-27-88
 • (050) 447-86-05
 • Відділ логістики:
 • (095) 389-46-45
 • (067) 621-92-38
 • Постачальникам і партнерам:
 • (067) 634-64-60
 • (050) 564-50-50
 • Бухгалтерія:
 • (095) 389-25-45
 • HR-відділ:
 • (050) 424-10-92

8.00 - 21.00
(без вихідних)
Київ
Замовити розрахунок
Київ
Каталог товарів
Київ
0 Товарів:
0 грн.
Корзина
0 compare Порівняння
0 wishlist Обране

Як приготувати клей для газобетону?

Клей для газобетону – сучасний матеріал, призначений для з'єднання газобетонних блоків під час зведення несучих стін та інших конструкцій. На відміну від звичайних кладочних розчинів, він створює ідеально рівні тонкошарові шви між блоками. Завдяки цьому стіни набувають більш естетичного вигляду. Така клейова суміш забезпечує герметичне та надійне з'єднання елементів, гарантуючи стійкість і довговічність будівлі.

Клей для газобетону: переваги та недоліки

Спеціалізований клей для кладки пористих газоблоків має численні переваги використання:

Однак такий клей має і деякі недоліки. По-перше, для роботи з ним потрібен певний досвід та навички. По-друге, його вартість дорожче звичайних розчинів для кладки.

Види і характеристики клею для газобетону

Існують сухі цементні і цементно-піщані клейові суміші, з додаванням мінеральних наповнювачів, пластифікаторів та інших добавок. Вони вимагають розведення водою у певних пропорціях.

Є також готовий для застосування клей піна для газобетону на основі спіненого поліуретану. Являється альтернативою порошкоподібним сумішам. Випускається у герметичних балонах під пістолет. Однак він не підходить для возведення багатоповерхових будівель. Застосовується тільки для будівництва домівок та інших споруд з 1-2 поверхами.

При виборі продукту необхідно звернути увагу на його сезонність, тобто температурний діапазон використання. Зазвичай виділяють два види клею для кладки пористих блоків:

До його складу входить білий цемент, завдяки чому затверділі шви набувають кольору газобетону і стають практично непомітними. Це надає кладці естетичність, дозволяючи обійтися без декоративного оздоблення (у нежитлових спорудах). Літні клейові суміші використовують за температур від +5 до +30 градусів Цельсія. Якщо температура +4°C і нижче, то у клеї утворюються кристали льоду, які знижують його якість.

Містить спеціальні модифікатори, а також морозостійкі антифризні добавки. Вони запобігають замерзанню води та підвищують пластичність розчинної маси. Зимовий клей призначений для укладання газобетонних блоків за низьких температур повітря до -12 градусів. 

Але, по суті, цей продукт є універсальним і може використовуватися в будь-яку пору року. Однак у разі сильних морозів його застосовувати не можна, так як погіршується адгезія розчину, і він довше застигає.

При використанні даного виду клею слід враховувати різницю в естетичному вигляді кладки. Антиморозні добавки роблять розчин темнішим, тому шви будуть контрастувати з кольором самого газобетону.

Процес приготування клеїв для газобетону

Сухий клей можна купити у готовому вигляді, який просто розводиться водою у пропорціях, вказаних виробником на упаковці. А можна приготувати його самостійно, купивши окремо всі компоненти. Оскільки клейові суміші для різних сезонів відрізняються своїми властивостями, їхня рецептура відрізнятиметься теж. 

Літній клей для газобетону

Для того, щоб зробити літній клеючий розчин, знадобляться інгредієнти в наступному співвідношенні:

Етапи процесу приготування клею:

1. Портландцемент, пластифікатор та пісок змішують у зазначених пропорціях. Пісок необхідно використовувати чистий – без глини та інших домішок. Вони можуть зменшити якість розчину.

2. До цих компонентів поступово додають воду, постійно помішуючи суміш. Маса повинна вийти з густою консистенцією, щоб не стікати зі шпателя та блоків. Але, в той же час, вона повинна бути досить рідкою, щоб легко наноситися на поверхню газоблоку.

3. Клей потрібно залишити на 10 хвилин (для дозрівання). Потім ще раз розмішати перед використанням.

4. Розчин наносять на блоки за допомогою кельми або зубчастого шпателя. Після цього їх укладають і щільно притискають один до одного. Надлишки клею слід відразу видаляти, доки вони не затверділи.

Зимовий клей для газобетону

Щоб приготувати зимовий клейовий розчин високої ефективності, необхідно взяти наступні інгредієнти:

Процес приготування клею складається з кількох етапів:

1. Візьміть відміряну кількість портландцементу та піску.

2. Перемішайте їх до отримання однорідної сипучої маси.

3. Додайте пластифікатор і знову ретельно перемішайте всі компоненти.

4. В окремій ємності розведіть водою антифризну добавку.

5. Поступово додавайте воду з морозостійкою добавкою до сухої суміші, безперервно перемішуючи. Доведіть масу до однорідної консистенції, яка нагадує густу сметану.

6. Залиште її на 15 хвилин, щоб добавка активувалася. Після цього розчин готовий до застосування.

Не забувайте, що зимовий клей для газобетону слід використовувати за температури не нижче -10 градусів Цельсія.

Висновок

Спеціалізовані клейові суміші для зведення стін із газобетонних блоків – це чудова можливість створити надійну конструкцію будинку. При цьому товщина швів між елементами будматеріалу буде мінімізована.

Блоки можна встановлювати і на звичайний кладочний розчин. Але у нього теплопровідність набагато вища, ніж у клеях для газобетону, тому що він утворює товсті шви. Через них тепло виходитиме з дому назовні.

Залиште свій коментар про як приготувати клей для газобетону?

Залишити коментар

Кладка газоблоку - секрети та особливості

Каталог Контакти Telegram Viber
Вгору